Чому в котеджному містечку "Рославичі" так добре?

Pattern

До Хрещатика на авто за 35 хвилин!

Втрати часу та випалювання бензину в заторах? Цього ми точно не бажаємо нашим мешканцям, тому спланували три оптимальні шляхи проїзду до столиці, аби ви могли неквапливо провести ранок із близькими!

35 хвилин до Хрещатика
25 хвилин до ст. метро Теремки

Унікальна місцевість

Ми знайшли чи не найкращу локацію в столичному передмісті! Незаймана природа ландшафтного заказника «Васильківські Карпати» зручно поєднана з різноманітними комплексами для дозвілля та відпочинку.

КМ розташоване біля Васильківські Карпати
10 хвилин пішки до гірськолижного комплексу Gvozdoff

Власна інфраструктура

Не дарма ми звемося містечком. Окрім будинків ми побудували ще й мінімаркет, спортивні та дитячі майданчики, а також тенісний корт. Будуємо кав’ярню, бар, басейн. Тож у нас є де затоваритися до столу та відпочити після роботи!

Детально

Дозвілля

Відкрийте двері у світ активного відпочинку та вирушайте в легкі походи, піші прогулянки чи велопоїздки. А для малих ми підготували захопливі та пізнавальні квести на свіжому повітрі і веселу анімацію!

Кемпінг
Квести для дітей

Безпека

Це наш найвищий пріоритет. Ми встановлюємо безліч камер спостереження по всій території комплексу та пункт охорони . Непроханих гостей у нас ніколи не буває!

Охорона 24/7
Відеоспостереження

Готовий котедж від 6 місяців

Ми звели котеджі, якнайкраще облаштовані для комфортного життя. Однак наша команда завжди враховує і особисті побажання клієнтів щодо планування та ремонту. Рославичі працюють швидко та якісно завдяки сучасним технологіям, тож будинок мрії буде готовий в термін від 6 до 12 місяців!

Обрати будинок

Сервіс 24/7

Обслуговування території котеджного містечка — це наш клопіт, тож заваріть собі какао та відпочивайте, поки наші співробітники чиститимуть територію від снігу чи листя та доглядатимуть зелені насадження!

Підключаємо комунікації
Вивозимо сміття
Обслуговуємо помешкання
Доглядаємо територію
Обрати будинок

Сучасні технології будівництва

У наших проєктах ми використовуємо екологічні та якісні матеріали, які забезпечують високу енергоефективність, вогнестійкість та довговічність конструкції. Також у нас чудова звукоізоляція, тому вечірка в сусідів не стане на заваді здоровому сну.

Детально

Записуйтесь на перегляд

Графік роботи
пн.-нд. з 10-00 до 19-00
Адреса
Вул. Юліанська, 53,
с. Рославичі, Київська обл.
Телефон
38050 338 08 59
38044 299 22 26
Email
sd.roslav@gmail.com
Pattern

Дякуємо

Наш менеджер зателефонує найближчим часом.

Замовити дзвінок

Дякуємо

Наш менеджер зателефонує найближчим часом.

developed byflat.show