Індивідуальні умови розтермінування в Рославичах!

19.10.2023
Pattern

У котеджному містечку «Рославичі» відтепер запроваджено індивідуальний план будівництва та розтермінування. Будуйте майбутнє в Україні!

Ми прагнемо простимулювати українців та допомогти кожному, хто вирішив лишитися вдома, побудувати дім мрії на рідній землі.

“Раніше опції індивідуального планування та гнучкого розтермінування були швидше рідкісним додатковим бонусом від забудовників. Я вважаю, що зараз –  це необхідність. Саме забудовники повинні йти на зустріч першими до тих, хто вирішив, попри війну, залишитись в Україні та планувати тут своє життя. Не можете цього року оплатити все будівництво? Тоді ми збудуємо тільки фундамент і підлаштуємось під ваші можливості на 3, 4 і навіть 5 років вперед”, – коментує рішення керівник КМ «Рославичі».

Відтепер ви зможете самі обирати термін реалізації основних етапів будівництва, враховуючи можливості свого бюджету.

Як це працює? 
1. Ви обираєте котедж своєї мрії із 8-ми доступних архітектурних проєктів.
2. І найкращу, на ваш смак, ділянку.
3. Ми спілкуємось на тему бажаних будівельних матеріалів, а також індивідуальних побажань при плануванні: можемо зробити ваше вікно на схід, або ж на захід, зробити більше кімнат за правилами “двох стін” та продумати розташування укриття.
4. Оформлюємо всі попередньо обговорені домовленості та затверджуємо план дій. 

Обираючи заміський котедж в Рославичах, ви, вже з першої хвилини входження у процес, стаєте частиною нашої великої сім’ї.
Наша команда буде з вами на зв’язку з приводу будь-яких питань 24/7, аж до моменту вашого заселення в будинок.   

Чекаємо вас у нашому відділі продажів за попереднім записом: 
Вул. Юліанська, 53, с. Рославичі, Київська область. 

Замовити дзвінок

Дякуємо

Наш менеджер зателефонує найближчим часом.

developed byflat.show